Bederní opěrka SlimLine - ŠEDÁ

Vyprodáno Novinka i do auta

Bederní opěrka předchází vzniku bolesti zad a snižuje tlak na meziobratlové ploténky bederní páteře. Zajišťuje nejen fyziologické zakřivení páteře, ale zlepšuje také správné držení zad při sezení a napomáhá tak ulevit a často předejít bolesti bederní páteře. 

SlimLine opěrka je navržena k použití do auta, u židlí a sedadel s již vestavěnou podporou bederní páteře (ergonomicky tvarované), která však stále není dostatečná. Je také ideální pro starší nebo drobné osoby a pro ty, kteří mají limitovaný rozsah pohybu v oblasti bederní páteře, což jim nedovoluje použít bederní opěrku větší velikosti. Tato opěrka je také opatřena elastickým popruhem.

Opěrku doporučuje profesionální fyzioterapeutka.

Rozměr: 30 cm x 5 cm x 19 cm.

Hmotnost: cca 115 g.

Materiál: výplň kvalitní PUR pěna od českého výrobce, snímatelný povlak z bavlny (lze prát v pračce na 30 °C).

Použití: Posaďte se co nejdále do židle/sedadla. S prohnutím v dolní části páteře se mírně předkloňte a umístěte opěrku (plochou stranou k opěradlu židle) horizontálně napříč do dolní částí páteře (oblast prohnutí). Nyní se opřete tak, aby opěrka pevně držela mírné prohnutí vaší páteři. Zpočátku to může být trochu nepohodlné a budete možná potřebovat lehce upravit váš sed. Nicméně během několika dnů se snadno přizpůsobíte nové pozici. A pocítíte úlevu.

Na klasické židle a kancelářská křesla doporučujeme standardní opěrky v měkčí či tvrdší variantě.

540,00 Kč