Ručně s láskou dělané

Pro tělo a duši ze srdce Vysočiny

Zádové opěrky různých tvarů (vč. slim-line) a tuhostí pro správnou polohu bederní páteře při sezení v práci, doma či při řízení automobilu umožňující relaxaci a uvolnění napětí zádového svalstva. Bederní opěrky nabízíme v různých designech s výplní z kvalitní české pěny, vč. varianty pro děti. Spolupracujeme s profesionálními fyzioterapeuty.

Nahřívací polštářky s širokým použitím od tlumení bolestí až po odbourávání stresu a relaxaci pro váš dokonalý odpočinek s výběrem několika variant náplní a vonných bylin z Vysočiny. Nachlazené naopak pomáhají snížit horečku nebo ulevit od spálenin. Polštářky jsou dostupné ve variantách i pro nejmenší.

Ručně výráběné svíčky s jemnou parfemací pouze z kvalitních surovin. Dostupné v různých tvarech a vůních, v designovém hrnečku nebo jako dárkové balení.

Nechte se vtáhnout do světa ručně dělaných kouzelných skandinávských skřítků Gerda, Hendrika a Frodiho.

Vonné vosky do aromalamp s jemnou parfemací vyráběné ve tvaru srdíčka a hvězdičky v několika vůních, které vás nadchnou.

Macramé doplňky v BOHO stylu upoutají pozornost a zvýrazní Vaší kabelku, peněženku či klíče. Přívěšky nabízíme v několika provedeních a dají se připnout na jakýkoliv popruh nebo sponu.

Ukazujte se s designovým "rostoucím" obalem na knihu. Když nebudete chtít ukazovat, co je uvnitř, okolí uvidí prostě jen... hezký obal.