Bederní opěrka tvar "D" - KOTVY - střední tuhost

Vyprodáno

Bederní opěrka předchází vzniku bolesti zad a snižuje tlak na meziobratlové ploténky bederní páteře. Zajišťuje nejen fyziologické zakřivení páteře, ale zlepšuje také správné držení zad při sezení a napomáhá tak ulevit a často předejít bolesti bederní páteře.

Je univerzální, vhodná do kanceláře nebo na domácí židli, kde není žádná (nebo pouze minimální) podpora bederní páteře (rovné opěradlo). Vhodná jako prevence, ale i při bolestivých stavech. Opěrka je opatřena elastickým popruhem, díky kterému se dá přichytit na většinu židlí či kancelářských křesel.

Opěrku doporučuje profesionální fyzioterapeutka.

Varianta střední tuhost je vhodná pro většinu zákazníků běžného vzrůstu a do 95 kg hmotnosti.

Rozměr: 30 cm x 10 cm x 20 cm.

Hmotnost: cca 138 g.

Materiál: výplň kvalitní antracitová PUR pěna od českého výrobce, snímatelný povlak z bavlny (lze prát v pračce na 30 °C).

Použití: Posaďte se co nejdále do židle/sedadla. S prohnutím v dolní části páteře se mírně předkloňte a umístěte opěrku (plochou stranou k opěradlu židle) horizontálně napříč do dolní částí páteře (oblast prohnutí). Nyní se opřete tak, aby opěrka pevně držela mírné prohnutí vaší páteři. Zpočátku to může být trochu nepohodlné a budete možná potřebovat lehce upravit váš sed. Nicméně během několika dnů se snadno přizpůsobíte nové pozici a pocítíte úlevu.

Pro zákazníky těžší či většího vzrůstu doporučujeme tvrdší variantu opěrky. Do auta či na ergonomicky tvarované židle využijte variantu SlimLine.

620,00 Kč